Iepirkšanās ratiņi

0

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Iet uz veikalu

Ekologiškos Dovanos Vyrams

Ekologiškos Dovanos Vyrams

Ekologiškos Dovanos Vyrams 4

Ekologiškos dovanos yra populiarios pasirinkimo galimybės, kurios atspindi vyrų norą rūpintis aplinka ir gamta. Šių dovanų derinys - tvarumas ir stilius, kurie leidžia rinktis kokybiškas ir unikalias dovanas, kurios atspindi gamtos branginimą ir siūlo išskirtinę eleganciją.

Kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie tvariau ir sveikai gyvenančios planetos, pasirinkdamas ekologiškas dovanas. Be to, šioms dovanoms dažnai būdingas ilgaamžiškumas ir funkcionalumas, kuris tinka kasdieniam naudojimui.

Rinkdamiesi dovanas vyrams, galite pasirinkti iš įvairių gamtos motyvais paremtų produktų, taip pat išskirtinių ir originalių sprendimų.

Šiame straipsnyje rasite idėjų ir patarimų, kaip rinktis ekologiškas dovanas vyrams ir pasirinkti kokybiškas, sveikatai naudingas bei funkcionalias dovanas. Taip pat sužinosite apie dovanų gamtai ir aplinkai draugiškumo svarbą.

Pagrindiniai taškai:

 • Ekologiškos dovanos yra populiarus rinkos segmentas tarp vyrų.
 • Tvarumas ir stilius yra svarbūs kriterijai renkantis ekologiškas dovanas vyrams.
 • Gamtos branginimas ir išskirtinė elegancija yra svarbios savybės, kurias atspindi ekologiškos dovanos vyrams.
 • Dovanos, kurios yra aplinkai draugiškos ir sveikatai naudingos, yra puiki alternatyva tradicinėms dovanoms.
 • Pasirinkdami ekologiškas dovanas, galite prisidėti prie tvarių vertybių propagavimo ir rūpinimasis aplinka.

Ekologiškų Dovanų Privalumai Vyrams

Ekologiškos dovanos vyrams yra puikus pasirinkimas, nes jos ne tik džiugins juos, bet ir bus naudingos aplinkai bei sveikatai. Pasirinkdami ekologiškas dovanas, parodykite, jog jums rūpi gamta ir jos išsaugojimas.

Tvarumas

Didėjant pasaulio taršai, tvarumas tampa vis svarbesniu aspektu. Pasirinkdami ekologiškas dovanas vyrams, galite parodyti savo palaikymą tvarumo idėjoms ir prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Tvarios dovanos yra ne tik naudingos aplinkai, bet ir ilgaamžės vertės.

Aplinkai Draugiškos Dovanos

Aplinkai draugiškos dovanos vyrams yra puikus būdas parodyti savo pagarba gamtai ir jos išsaugojimui. Pasirinkite dovaną iš natūralių medžiagų, tokių kaip mediena ar organinės medžiagos, ir prisidėkite prie gamtos išsaugojimo.

Sveikatai Naudingos Dovanos

Ekologiškos dovanos vyrams gali būti ne tik naudingos aplinkai, bet ir sveikatai. Pasirinkdami sveikatai naudingas dovanas, tokių kaip natūralūs kvepalai arba ekologiški maisto papildai, rodykite savo rūpestį jų gerovei.

Nulupamos Dovanos Vyrams

Nulupamos dovanos vyrams yra puikus pasirinkimas, nes jos ne tik džiugins, bet ir bus naudingos aplinkai. Pasirinkdami nulupamas dovanas vyrams, tokias kaip daugkartinio naudojimo kavos puodeliai arba daugkartinio naudojimo vandens buteliai, prisidedate prie atliekų sumažinimo ir gamtos išsaugojimo.

Vyriškos Dovanos su Gamtos Motyvais

Gamta yra tarsi nematomas žmogaus draugas, kuris gyvena šalia mūsų ir visada dalijasi savo grožiu bei išskirtinumu. Ekologiškos vyriškos dovanos su gamtos motyvais yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina natūralumą ir nori prisidėti prie aplinkos apsaugos. Šių dovanų stilius yra subtilus ir elegantiškas, o jų tvarumas ir ilgaamžiškumas užtikrina, kad jos bus pravartios metams bėgant.

Gamtos inspiracija

Gamta yra didelė inspiracijos šaltinis, iš kurio galime pasimokyti ir prisitaikyti prie savo aplinkos. Vyriškos dovanos su gamtos motyvais gali būti sukurtos iš natūralių medžiagų, tokias kaip medis, kailis, oda, arba taip pat gali būti įspūdingais gamtos peizažais apdovanotas audinys. Natūralūs gamtos tonai, tokie kaip žalios, rudaičios, melsvos ir rudos spalvos, gali būti išreikšti įvairiais atspalviais.

Natūralus stilius

Vyriškos gamtos dovanos su savo natūraliu stiliaus išraiška yra daugiausia medinės dovanos. Medienos reikšmė yra ta, kad ji gyva ir kinta, todėl kiekviena medinė dovana yra unikali savo spalva, tekstūra ir forma. Tai yra puiki dovana tiems, kurie vertina natūralumą ir nori turėti savo namuose šiek tiek gamtos.

Medinės dovanos

Medinės dovanos, kurios gali būti atšilimas jūsų namams: Kaina
Medinis kavinukas, papuoštas originaliu ornamentu €15.99
Medinė krepšinio lenta su kamuoliu ir lentyna €45.99
Medinė visos Lietuvos žemėlapis su miestų pavadinimais €79.99

Augaliniai audiniai

Augaliniai audiniai taip pat yra puikus pasirinkimas, norint atspindėti gamtos motyvus savo dovanose. Jie gali būti naudojami įvairiems reikalams, nuo stilingų apyrankių iki vakarietiško antklodės. Augaliniai audiniai yra natūralūs, tvarūs ir puikiai tinka vyriškiems stiliams.

Pavyzdžiai:

 • Augaliniai aksominiai raišteliai
 • Batikas antklodės su vyriškomis formomis
 • Linai liemenėlės su minimalistiniais raštais
Ekologiškos Dovanos Vyrams

Originalios Dovanos Vyrams

Originalios ir unikalios dovanos vyrams gali būti išskirtinu būdu parodyti, koks jų reikšmingumas jūsų gyvenime. Pasirinkdami dovaną, nebijokite būti kūrybingi ir pasirinkti kažką neįprasto.

Siekiant, kad dovanos vyrams išskirtųsi iš kitų, svarbu atsižvelgti į jų pomėgius ir asmenybes. Renkantis dovaną, pagalvokite apie tai, kokie yra jų hobis, pomėgiai ir kas juos įkvepia. Tokie asmeniniai dalykai gali padėti išsirinkti tinkamą dovaną, kuri bus ne tik originali, bet ir labai įsimintina.

Aplankyti netradicinę vietą, įsigyti senovinę knygą ar šviestuvą, gauti savo paveiktų nuotraukų kolekciją – visi tokie netikėti, tačiau išskirtiniai dalykai gali tapti puikia dovana vyrams.

Jeigu norite pasirinkti dovaną, kuri nepalieka abejingų, nepamirškite, kad originalumas gali pasireikšti ne tik formos ar funkcionalumo pasirinkimuose, bet ir išskirtine prasme, kuri atitinka jūsų ir dovanos gavėjo ryšį.

Įsimintinumas ir Išskirtinumas

Kiekvienas žmogus yra ypatingas ir unikalus, todėl dovanos vyrams taip pat turėtų būti išskirtinės ir įsimintinos. Tai yra būdas parodyti, koks jie yra svarbūs jūsų gyvenime ir pagyventi mažomis akimirkomis, kurias su jais dalijatės.

Siekiant, kad dovanos vyrams būtų tikrai įsimintinos, galima pasirinkti pasirinkti neįprastą dovanų pakuotę ar nepaprastus dovanų papuošimus, pavyzdžiui, dailias nuorodas ar monogramas. Jei jūsų dovanos gavėjas yra linkęs į sentimentalumą, galite pasirinkti simbolišką dovaną, kuri atspindi jūsų draugystę ir prisiminimą.

Praktiškos Dovanos Vyrams

Praktiškos dovanos vyrams gali būti puikus pasirinkimas, kuris džiugins ne tik jų akis, bet ir pagerins kasdieninį jų gyvenimą. Tokios dovanos naudingos, ilgaamžės vertės ir suteikia realią pagalbą vyrų gyvenimo situacijose. Štai keletas idėjų:

Dovana Funkcija Naudingumas Ilgaamžiškumas
Elektroninis barometras Matuoja slėgį, temperatūrą ir oro drėgmę Leidžia sekti orų prognozes ir planuoti veiklas lauke Ilgaamžis, ekologiškas produktas, kuris reikalauja mažiau baterijų keitimų
Vandeniui atsparus nešiojamas kompiuteris Tinkamas naudoti lauke arba drėgnose vietose Leidžia dirbti iš bet kurios vietos, nereikia bijoti purvo ar drėgmės Sukurtas iš atsparių medžiagų, ilgaamžis
Nešiojamas krautuvas Leidžia lengviau gabenti krovinį Labai naudinga, kai reikia perkelti sunkų daiktą, o rankomis nesiseka Platus svorio diapazonas, kokybiškos medžiagos, ilgaamžis produktas
Pastaba: Patariame rinktis dovanas, kurios yra tinkamos vyro pomėgiams ir kasdieninei veiklai.

Stilingos Dovanos Vyrams: Atspindintys Mados Tendencijas (stilingos dovanos vyrams, mados tendencijos, išskirtinumas, elegancija)

Jeigu ieškote dovanos vyrams, kuri atspindėtų jų stilių ir naujausias mados tendencijas, šiame skyriuje rasite daug naudingos informacijos. Pasirinkę stilingą dovaną, kurioje susijungia išskirtinumas ir elegancija, pabrėšite jūsų vyruko unikalumą ir individualumą.

Stilingos Vyriškos Aksesuarai

Vyriškos aksesuarai yra puiki dovanų vyrams idėja, kuri atspindi naujausias mados tendencijas. Rinkitės klasikinius aksesuarus, tokiais kaip apyrankės, kaklo apyrankės, arba naujausius naujienas, tokias kaip papuošalai, kurie atspindi vyrų mados tendencijas. Pasirinkę išskirtinį aksesuarą, galite suteikti jūsų vyruko stiliui ypatingumo ir išskirtinumo.

Stilingi Drabužiai Vyrams

Stilingi drabužiai yra puiki dovana vyrams, kurie brangina savo stilių ir aktualias mados tendencijas. Pasirinkite drabužius, kurie atspindi jų asmenybę ir pomėgius. Galite rinktis klasikines, bet elegantiškas drabužių reikmenis ar naujausius mados trendus.

Stilingos Kvepalų Dovanos Vyrams

Kvepalai yra puiki vieta pridėti elegancijos ir stiliaus jūsų vyruko kasdieniam gyvenimui. Pasižymėkite stiliaus ir asmenybės derinį, pasirinkdami tinkamus kvepalus. Jei nesate tikri, kokius kvepalus pasirinkti, konsultuotis su kvepalų ekspertais yra geras būdas nuspręsti, kurie kvepalai atitiks jūsų vyruko nuotaikas ir charakterį.

Stilingos Rankinės vyrams

Rankinė yra puiki dovana vyrams, kurie siekia funkcionalumo ir stiliaus derinio. Pasirinkite rankinę, kurioje susijungia kokybė ir stilius. Rinkitės išskirtinę rankinę, kurioje telpa viskas, ko reikia savo veiklai ar rekreacijai.

Ekologiškos Dovanos Vyrams

Dovanos Vyrams Gimtadienio Proga: Pasirinkite Asmenišką ir Išskirtiną Dovaną Jūsų Mylimam Vyrui

Gimtadienis yra ypatinga progą padovanoti mylimam žmogui asmenišką ir išskirtiną dovaną, kuri atspindi jubiliejaus asmeninumą ir išreiškia ypatingą pripažinimą. Taigi, kaip pasirinkti dovaną vyrams gimtadienio proga?

Pirmiausia, svarbu atsižvelgti į jubiliejaus asmenybę ir pomėgius. Ar jis mėgsta sportą, knygas, muziką ar kitus hobius? Pasirinkite dovaną, kuri atitiktų jo pomėgius ir norus.

Be to, reikia atsižvelgti į svečių skaičių, kuris, savo ruožtu, gali atlikti svarbų vaidmenį pasirinkti dovaną. Mažų grupių jubiliejams galite pasirinkti asmeniškesnes dovanas, pvz., rankų darbo dovanas ar asmeniškai sudarytas maisto krepšius, tuo tarpu didelėms grupėms tektų ieškoti universalesnių variantų.

Jei ieškote ypatingos dovanos vyrams gimtadienio proga, galite pasirinkti rankų darbo ar personalizuotas dovanas, kurios suteiks jūsų dovanai asmeniškumo ir išskirtinumo. Tai gali būti rankinė su jubiliejaus inicialais, arba asmeniškai sukurta žaislų figura, atspindinti jo pomėgius.

Galite taip pat apsvarstyti alternatyvią dovanos formą, pvz., patirties dovaną. Tai gali būti bilietas į koncertą, kurio jis ilgai laukė, kelionės dovanų kuponas arba ekstremalių pramogų bilietas. Šios dovanos atmintinai liks atmintyje ir tikrai sužavės jubiliatą.

Asmeninumą ir Išskirtinumą Atspindinti Dovanų Idėjos

Dovana Aprašymas
Asmeninis alaus rinkinys Rankų darbo alaus rinkinys su jubiliejaus vardu ant etikečių, kuriame yra jo mėgstamo alaus rūšys
Personifikuoti maisto krepšys Specialiai sukurtas krepšys su įvairiais maisto produktais, kurie atitinka jubiliejaus skonį ir pomėgius. Krepšys taip pat gali turėti specialų ženklą ar užrašą su jubiliejaus vardu
Personalizuoti kaklaraiščiai su inicijalais Rankų darbo kaklaraiščiai su jubiliejaus inicialais, pagaminti iš šeiminio juvelyro
Asmeninis fotoalbumas Asmeniškai sukurtas fotoalbumas su nuotraukomis, atspindinčiomis jubiliejaus gyvenimo momentus ir prisiminimus

Nepamirškite, kad svarbiausia - tai asmeninumas ir išskirtinumas. Pasirinkite dovaną, kurią reprezentuoja stiprus ryšys ir ypatinga emocija. Tada jubiliejus galės ilgai mėgautis ir paminėti jo ypatingą dieną.

Taigi, turite daug idėjų, kaip pasirinkti dovaną vyrams gimtadienio proga, atsižvelgiant į asmeninumą ir išskirtinumą. Pasirinkite ypatingą dovaną, kuri bus ilgai atsimenama ir paryškins šventinę dieną. Sėkmės dovanų pasirinkimo procese!

Dovanos Vyrams Krištui: Puikus Būdas Padovanoti Šventei Šilumos

Kūčios yra ypatingas laikotarpis, kai žmonės susirenka prie bendro stalo ir dalinasi jausmais bei tradicijomis. Tai yra puiki proga padovanoti dovanų savo artimiesiems, o ypač vyrams. Šiame skyriuje rasite idėjų dėl dovanų vyrams Krištui, kurios padės suteikti dar daugiau šilumos ir šventinės nuotaikos.

Kūčių Dovanos Vyrams

Kuomet renkatės dovaną vyrams Krištui, svarbu atsiminti, kad tai yra šventė, kurioje svarbu atspindėti šeimos ir artimųjų laimės bei šilumos. Todėl, geriausia rinktis dovanas, kurios sukels emocinę ir šilumos reakciją.

"Kuo mažiau žaisimaisi su technologijomis, tuo daugiau žmonių ir laimės jausmų!"

Šventė gali būti dar ypatingesnė, jei į dovaną bus įpakuotas malonus žinučių kiekis. Pasirinkite dovaną, kurią galite papildyti šiltu, šeimai skirtu atviruku, kuriame numatytos nuoširdžios šventinės žinutės.

Šventinės Dovanos Vyrams

Kūčios - tai ypatinga proga pasidalinti dovanomis, kurios suteiks ne tik šilumos, bet ir patogumo. Šventės metu, vyrams tikrai bus naudinga gauti praktiškas dovanas, kurios pasižymi funkcionalumu ir ilgaamžiškumu.

Dovana Aprašymas
Šildomos pėdkelnės Šilumą suteikiantys pėdkelnės padės išvengti šalčio ir palaikyti šiltumą žieminiu sezonu.
Barberisto paslaugos Ar jūsų vyras rūpinasi savimi? Dovanosite savo vyrui gerai sukonstruotas vyrų paslaugas, kad pasijustų gerai ir atsinaujinęs.
Aksesuarai Vaizdo kameros, ausinės, žaidimai. Rinkitės aksesuarus, kurie suteiks malonumo ir patogumo.

Ką Reikia Atsiminti Renkantis Dovanas Vyrams Krištui

Kuo prasmingesnė dovaną vyrams Krištui, tuo ilgesni prisiminimai ir linksmi prisiminimai, kuriuos norime išlaikyti. Atminkite, kad Kūčios yra laikas, kai mes susirenkame su savaisiais ir pasidžiaugti artumo ir meilės jausmais. Todėl renkantis dovaną svarbu atsižvelgti į artimųjų asmenybę ir pomėgius.

 • Atsižvelkite į pomėgius ir hobis
 • Pasirinkite asmeniui tinkamą dovaną
 • Rinkitės dovaną, kuri atspindi šventinę nuotaiką

Geriausia dovanos vyrams Krištui yra tas, kurios suteikia daugiau šilumos, padeda sukurti ypatingą šventinę nuotaiką ir ilgai išliks atminimuose.

Unikalios Dovanos Vyrams Internetu

Šiandienos pasaulyje internetas suteikia galimybę rasti įvairias unikalias dovanas vyrams. Tai patogu, nes nereikia eiti į parduotuvę ir važiuoti po miestą, o užtenka tik kelias minutes skirti dovanos paieškai ir užsakymui internete.

Didelis pasirinkimas internete leidžia rasti originalias, unikalias ir netradicines dovanas, kurios tikrai nustebins ir nudžiugins. Be to, internetiniai parduotuvės pasižymi geresnėmis kainomis, lyginant su fizinėmis parduotuvėmis, todėl galima rasti daugiau variantų pagal savo biudžetą.

Patogumas

Didelis privalumas yra patogumas - galima užsisakyti dovaną bet kuriuo paros metu ir taip sutaupyti laiko ir pastangų. Be to, daugelis internetinių parduotuvių siūlo greitą pristatymą ir netgi nemokamą pristatymą, taigi dovaną galima nusipirkti net ir paskutinę minutę.

Unikalios Dovanos Vyrams Internete

Internetas suteikia galimybę rasti tikrai originalias dovanas, kurios tikrai nustebins. Tai gali būti personalizuotas daiktas, sugraviruotas rankinis laikrodis ar kitas aksesuaras, netradicinis leidinys arba kitoks ypatingas daiktas, kuris atitinka dovanos gavėjo pomėgius ar hobius.

Didelis Pasirinkimas

Internetinėse parduotuvėse galima rasti tikrai didelį pasirinkimą dovanų vyrams - tai gali būti stilingas drabužis ar rūbų detalė, aksesuarai, knygos, meno kūriniai, technologiniai įrenginiai ir kitoks originalus bei unikalus produktas.

Taigi, jei ieškote unikalių dovanų vyrams, kurias galite nusipirkti patogiai ir greitai, kreipkitės į internetines parduotuves. Didelis pasirinkimas ir patogumas - tai puikus būdas rasti tinkamą dovaną.

Ekologiškos Dovanos Vyrams

Kaip Pasirinkti Dovaną Vyrams

Do you struggle to choose the perfect gift for the special men in your life? It's important to find a gift that matches their personality, hobbies, and the occasion. Here are some tips on how to choose the best gift for men that they will love and cherish.

Asmenybės Atitikimas

When choosing a gift, consider the recipient's personality. Are they adventurous, creative, practical, or laid back? Their personality can help guide you in finding the right gift. For example, if they are adventurous, consider gifting an experience like skydiving or a hot air balloon ride. If they are creative, consider an art set or a personalized journal.

Pomėgiai Ir Hobis

Another factor to consider is the recipient's hobbies and interests. If they love sports, consider gifting tickets to a game or their favorite team's merchandise. If they enjoy cooking, consider a cookbook or kitchen gadgets. If they are a fan of music, consider a vinyl record or a new set of headphones. The possibilities are endless!

Tinkama Proga

Lastly, consider the occasion when choosing a gift. Is it for a birthday, anniversary, or a holiday? If it's a milestone occasion, consider a more special and sentimental gift like a customized piece of jewelry or a watch. If it's a casual occasion, consider a fun and practical gift like a new backpack or a portable charger.

By considering their personality, hobbies, and the occasion, you can choose a thoughtful and meaningful gift for the special men in your life. Remember, the most important thing is to show them how much you care!

Išvada

Šiame straipsnyje sužinojote apie ekologiškas dovanas vyrams, kurios derina tvarumą ir stilių. Atraskite unikalias ir kokybiškas dovanas vyrams, kuriomis parodykite savo pagarba gamtai bei suteikite ypatingą eleganciją. Būkite išskirtiniai ir aplinkai draugiški su savo dovanomis vyrams!

Visada svarbu rinktis dovanas, kurios atitinka asmens asmenybę, pomėgius ir suteiks džiaugsmo. Pasirinkite tinkamą dovaną atsižvelgdami į atitinkamą proga ir būkite kūrybingi bei išskirtiniai savo pasirinkimu.

Nepamirškite, kad dovanos gali būti ne tik gražios ir unikalios, bet ir aplinkai draugiškos bei naudingos sveikatai. Pasirinkdami ekologiškas ir tvarias dovanas, pademonstruosite savo atsakomybę už mūsų planetos gerovę ir parodyksite savo rūpestį bei pagarba gamtai.

Būkite kūrybingi ir atsakingi pasirinkdami dovanas vyrams!

FAQ

Kas tai yra ekologiškos dovanos vyrams?

Ekologiškos dovanos vyrams yra dovanos, kurios yra pagamintos iš natūralių ir aplinkai draugiškų medžiagų. Jos siekia derinti tvarumą su stiliaus ir elegancijos išreikšme.

Kokie yra ekologiškų dovanų vyrams privalumai?

Ekologiškos dovanos vyrams turi daug privalumų. Jos yra aplinkai draugiškos, gali būti sveikatai naudingos ir dažnai yra ilgaamžės vertės. Taip pat jos išskiria ypatingą eleganciją ir išskirtinumą.

Kokias vyriškas dovanas galima rasti su gamtos motyvais?

Vyriškos dovanos su gamtos motyvais dažnai yra medinės dovanos arba dovanos, pagamintos iš augalinio audinio. Jos padeda atspindėti natūralų stilių ir suteikia dovanai ypatingą žavesį.

Kokia yra geriausia dovana vyrams, jei noriu išsiskirti?

Jei norite išsiskirti, geriausia pasirinkti originalią ir unikalią dovaną vyrams. Tai gali būti dovanos, kurios yra neįprastos formos arba turinio. Svarbu, kad dovana atkreiptų dėmesį ir būtų įsimintina.

Kokie yra praktiškų dovanų vyrams pranašumai?

Praktiškos dovanos vyrams yra puikus pasirinkimas, nes jos yra funkcionalios ir naudingos. Jos gali būti ilgaamžės vertės ir pravers vyro kasdienėje veikloje.

Kaip dovanos vyrams gali atspindėti jų stilių?

Dovana gali atspindėti vyro stilių pasirinkus stilingas dovanas, kurios paseka mados tendencijas. Tai gali būti daiktai, kurie išskiria eleganciją ir ypatingumą.

Kokie yra patarimai, kaip pasirinkti dovaną vyrams gimtadienio proga?

Pasirinkite dovaną, kuri atspindi jubiliejaus asmeninumą ir yra ypatinga. Svarbu atsižvelgti į vyro pomėgius ir hobius bei tinkamą proga.

Kokie yra geriausi pasirinkimai dovanoms vyrams Krištui?

Geriausi pasirinkimai dovanoms vyrams Krištui yra tos, kurios atspindi šventines tradicijas bei šilumą. Tai gali būti šventinės ar šventinę dvasią perteikiančios dovanos.

Ar galiu rasti unikalias dovanas vyrams internete?

Taip, internete galite rasti daugybę unikalių dovanų vyrams. Tai suteikia jums didelį pasirinkimą, taip pat patogumą pirkimui.

Kaip tinkamai pasirinkti dovaną vyrams?

Norint tinkamai pasirinkti dovaną vyrams, svarbu atsižvelgti į jų asmenybę, pomėgius ir hobį. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tinkamą progą.