D.U.K

Kokia yra dažniausiai pasitaikanti klaida ruošiant formos mišinį?

Prieš pradėdami procesą, būtinai perskaitykite visą instrukciją ir atkreipkite dėmesį į vandens kokybę ir temperatūrą. Naudokite tik distiliuotą arba atšaldytą virintą vandenį (18-23 laipsnių). Tai yra svarbiausia taisyklė!

Pažeidę šią taisyklę, galite nespėti nuleisti rankų į skulptūrinę masę. Kuo šaltesnis vanduo, tuo ilgiau masė sukietėja.

Todėl atidžiai perskaitykite instrukcijas ir laikykitės visų punktų. Tada be jokių sunkumų sukursite šedevrą.

Taip pat rekomenduojame prailginti gipso stingimo laiką iki 3 valandų.

 

Kas yra įtraukta į „3D Memocasting rinkinį“?

1) Aukščiausios kokybės itališkas alginatas.

2) Didelio stiprumo skulptūrinis gipsas. Daugelis gamintojų naudoja gipsą su įvairiomis priemaišomis, kad sumažintų gamybos sąnaudas. Dėl to figūra yra pilkšva ir nepakankamai išsami. Mes naudojame tik geriausią tinką, kad gautumėte geriausius rezultatus. Po 3-5 dienų po pagaminimo figūra tampa visiškai balta, nes reikia visiškai išdžiūti.

3) Išsami instrukcija reikalauja ypatingo dėmesio, nes prie jos dirbome labai ilgai, atlikę daugiau nei dešimt praktinių eksperimentų.

4) Labai patogiūs mediniai įrankiai figūrai valyti nuo atspaudo medžiagos dalelių.

5) Konteineris  arba kibirėlis. Specialiai parinktas pagal plotį, gylį ir tūrį.

6) Šis ingredientas yra nematomas, bet ne mažiau vertingas, nes vadinamas siela. Taip, mes tikrai įdėjome savo širdį per šešis mėnesius atlikdami begales eksperimentų, įskaitant ir chemijos srities ekspertų dalyvavimą, kad gautume laimės formulę.

Dabar jūs tiesiog turite mėgautis procesu, o jei turite klausimų, mes visada pasirengę atsakyti ir padėti! Sekite mus „Instagram“ ir tiesiogiai užduokite klausimus. Džiaugiamės galėdami į juos atsakyti. https://instagram.com/memocasting

Nuo kokio amžiaus galima lieti figūrą?

Alginato medžiaga medžiaga yra sertifikuota darbui su gleivinėmis, naudojama odontologijoje, todėl jums nereikia jaudintis dėl savo odos, tačiau reikia laikytis kai kurių saugos priemonių:

• Vaikų rankų liejimas turėtų būti atliekami tik prižiūrint suaugusiems
• Įsitikinkite, kad kūdikio odoje nėra įbrėžimų, ar žaizdų.

Mes rekomenduojame nuleisti labai mažų vaikų rankas ar kojas į kibirėlį, tuo metu kai jie miega.