Prekių krepšelis

0

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias

Eiti į parduotuvę

Kalėdų Dovanos Šeimai

Kalėdų Dovanos Šeimai

Kalėdų Dovanos Šeimai

Artėjant Kalėdoms, pradedame galvoti apie dovanas savo artimiesiems. Tačiau neretai pasirinkti tinkamas dovanas yra sudėtinga ir reikalauja daug laiko bei pastangų. Šioje straipsnio dalyje rasite gausybę idėjų, kaip nudžiuginti savo šeimą ir pasiruošti ypatingoms Kalėdų šventėms.

Pasiūlysime puikias dovanų idėjas mažiausiems šeimos nariams, paaugliams, suaugusiems ir netgi bendras dovanas visai šeimai. Be to, sužinosite apie dekoro idėjas, praktiškas dovanas ir dovanas šeimos sveikatai ir gerovei.

Pagrindiniai taškai:

 • Raskite tobulas Kalėdų dovanas savo šeimai su patarimais iš šio straipsnio.
 • Dovanojant mažiausiems šeimos nariams, domėkitės jų pomėgiais ir anticipuokite jų kūrybiškumą.
 • Pasirinkdami dovanas paaugliams ir jaunimui, būkite modernūs ir ieškokite raiškių, asmeninių ir pritaikytų dovanų.
 • Ieškant dovanų suaugusiems, apsvarstykite jų poreikius ir asmeninę situaciją, kad rastumėte tinkamą dovaną.
 • Kalėdų dekoracijos gali suteikti jaukumo ir švenčių dvasios visai šeimai.

Idėjos mažiausiems šeimos nariams

Jeigu ieškote Kalėdų dovanų savo mažiausiems šeimos nariams, turime gausybę įkvėpimo suteikiančių dovanų idėjų. Šventę padarykite dar ypatingesne, nudžiuginkite savo vaikus kūrybiškumo skatinančiomis dovanomis. Vienas iš geriausias tobulų Kalėdų dovanų šeimai pavyzdys yra individualios, rankų darbo dovanos.

Rankų darbo žaislai

Rankų darbo žaislai ne tik smagūs, bet ir naudingi mažyliams. Tarp tokių žaislų yra ir:

 • Medinės statybų kompanijos;
 • Savadarbių lipdukų rinkiniai;
 • Mediniai lėlių namai.

Vaikams skirtos knygos

Vaikams skirtos knygos yra puikios Kalėdų dovanos šeimai. Skirkite laiko, kad išsirinktumėte tokių knygų, kurios atitinka jūsų vaiko amžių ir interesus. Dalinkitės savo vaikais su knygomis, skaitykite kartu ir skatinam vaikų išvaizdos vystymąsi kartu su vaiku, kad progresuotų ir mokytųsi iš savo klaidų.

Vaikų žaislinės krepšinio aikštelės arba paintbolas

Tokių Kalėdų dovanų šeimai suaugusiems vaikams yra puikus būdas leisdamiesi praleisti laiką draugų kompanijoje ar šeimos nariais.

Vaikai mylės šias Kalėdų dovanas

Rekomenduojamos dovanos vaikams ir kūdikiams, kurios įkvepia vaikų vaizduotę ir skatina kūrybiškumą. Tokias dovanas vaikai mylės:

 1. Mišrus spalvotas modeliavimo molis;
 2. Ekspresyvios spalvos dažų rinkinys;
 3. Individualiai sukurtas ilgakojo draugo žaislas;
 4. Savadarbis lipdukų rinkinys.
„Dovana ne taip svarbi, kaip svarbu tai, kad šventės metu šeima yra kartu“, - svarbiausia yra leisti laiką savo vaikams.

Dovanos paaugliams ir jaunimui

Šiame skyriuje rasite gausybę idėjų, kaip nudžiuginti savo paauglių ir jaunimo šeimos narius. Būkite modernūs ir raskite dovanas, kurios atitiks jų pomėgius ir interesus.

Pramogos ir šokių pamokos

Jeigu jūsų šeimos nariai domisi muzika ir šokiu, tai puiki dovana gali būti šokių pamokos ar išskirtinis koncerto bilietas. Tai puiki galimybė praleisti laiką kartu ir sukurti ypatingas bendras prisiminimus.

Technologijos

Paaugliai ir jaunimas dažnai yra susiję su technologijomis ir naujovėmis. Todėl technologinės dovanos yra puikus pasirinkimas. Tai gali būti telefonų priedai, grotuvai, žaidimų konsolės ar netgi kompiuteriai.

Knygos ir filmai

Jeigu jūsų šeimos nariai mėgsta skaityti knygas ar žiūrėti filmus, tai puiki dovana gali būti nauja knyga ar filmo DVD. Tokia dovana suteiks galimybę mėgautis laisvalaikiu ir atsipalaiduoti po šventinių renginių.

Kūrybinės dovanos

Jeigu jūsų šeimos nariai mėgsta rankdarbius ar yra kūrybingi, puiki dovana gali būti kūrybinis rinkinys arba specialus kursas, kuriame rengiami kūrybiniai užsiėmimai. Tai gali būti ir piešimo kursas, ir megztiniai, ir savadarbių papuošalų gamyba.

 

Dovanos suaugusiems

Jeigu ieškote dovanų savo sutuoktiniui, tėvams ar kitam suaugusiam šeimos nariui, ši skiltyje rasite daug naudingų idėjų. Dovanos šeimos suaugusiems gali būti pritaikytos jų pomėgiams ar poreikiams, o tai leidžia sukurti asmenišką, ypatingą Kalėdų dovaną, kuri bus vertinama ir ilgai atsiminama.

Asmeniškos dovanos

Vienas iš geriausių būdų nudžiuginti savo artimuosius yra padovanoti jiems asmenišką dovaną. Tai gali būti rankų darbo dirbinys, kaligrafiniai rašmenys, fotografijos arba kiti asmeniniai suvenyrai. Šių dovanų vertė yra daug didesnė nei jų kaina, nes jos reiškia, kad dovanų davėjas yra skyręs laiko ir pastangų, kad sukurtų kažką ypatingo savo artimam žmogui.

Reikesmės turinčios dovanos

Dovanos, kurios yra susijusios su asmenybės gyvenimo etapais, gali būti labai vertingos. Tai gali būti konsultacija su specialistais, kurie padės rasti būdus, kaip geriau susidoroti su kasdieniniais iššūkiais. Tai gali būti ir pasiruošimo kursai, kurie padės išlavinti konkrečias įgūdžius. Šių dovanų vertė yra bene nepakartojama, nes jos padeda žmogui tobulintis ir mokytis.

Prabangios dovanos

Jeigu norite padovanoti ypatingą dovaną savo artimam žmogui, prabangios dovanos gali būti puiki idėja. Tai gali būti brangi drabužių prekės, geriausios kokybės technika ar kosmetika. Šių dovanų vertė yra jų kokybė, ilgaamžiškumas ir jų suteiktas malonumas.

Kultūros ir pramogų dovanos

Jeigu klausote, ką padovanoti kultūros ar pramogų mylėtojams, galite pasirinkti bilietais į koncertus, teatrą ar sporto renginius. Tai taip pat gali būti ir meno kūriniai, knygos ar muzikos albumai. Šių dovanų vertė yra malonumas, kurį jos suteikia, ir jų sukeliamas laimės jausmas.

Maisto dovanos

Jeigu ieškote dovanos savo artimam žmogui, kuris myli ragauti išskirtiniais skoniais, maisto dovanos gali būti puiki idėja. Tai gali būti prabangūs vynai, saldumynai ar specializuotas maistas, kurio paragavę artimas žmogus visada atsimins švenčių metu. Šių dovanų vertė yra jų skonis ir suteiktas džiaugsmas.

Taigi, pasirinkdami Kalėdų dovaną šeimos suaugusiems, turėtumėte apsvarstyti daug skirtingų variantų. Svarbiausia yra atsižvelgti į žmogaus poreikius, poreikius ir pomėgius. Tik taip galite pasirinkti dovaną, kuri bus ypatinga, reikšminga ir ilgai atsimenama.

Kalėdų dekoracijos visai seimai

Kalėdų dekoracijos yra neatsiejama švenčių dalis. Tai ne tik padeda sukurti šventišką nuotaiką, bet ir skatina kūrybiškumą. Šioje skiltyje pateiksime keletą idėjų kaip sukurti jaukią aplinką, kuri suteiks puikių įspūdžių tiek jums, tiek visiems jūsų šeimos nariams.

Kalėdinės girliandos ir apšvietimas

Be jokių abejonių, viena iš populiariausių kalėdinių dekoracijų yra švieslentės arba girliandos. Jos gali būti išdėstytos ant eglutės arba pakabinamos ant sienų ir langų. Jei norite, kad jūsų namai būtų išskirtiniai, pabandykite dekoriuoti ne tik tradiciniais baltais ar daugiaspalviais lemputėmis, bet ir specialiomis LED šviesomis, kurios gali keisti spalvą ir sukurti įspūdingą efektą.

Kalėdinės eglutės papuošimas

Kalėdinė eglutė yra pagrindinė šventės detalė. Paprastai ją puošia rutulėliai, papuošalai ir žaisliukai, bet galite leisti savo vaizduotei laisvę ir eksperimentuoti su naujomis idėjomis. Pavyzdžiui, galite papuošti eglutę savo šeimos nuotraukomis arba rankų darbo žaislais. Jei norite, kad eglutė būtų spalvinga ir kvepianti, užsukite į mišką ir surinkite vaistinių augalų, spalvingų lapų ir šakelių.

Kalėdinių lango dekoracijų idėjos

Langai yra puiki vieta, kurioje galite eksperimentuoti su kalėdinių dekoracijų idėjomis. Jie gali būti papuošti įvairiais papuošimais, nuo eglutės vainikėlio iki spalvingų žvakidžių. Be to, langų dekoravimui galite panaudoti popieriaus šablonus, kuriuos sukūrėte savarankiškai, arba papuošimus iš popieriaus maišelių arba šiaudų.

Kalėdinis stalas

Kalėdos yra geriausias laikas, kad būtų geriausiai parodyti savo virimo įgūdžius ir pademonstruoti savo talpumą. Vienas iš būdų surengti puikias šventes yra pasiruošti kalėdinį stalą su dekoracijomis. Galite pasirinkti spalvingos servetėlės, kalėdinio paukščio statulėlį, spalvingus žvakidėlius ar šilko gėles.

Šios idėjos padės jums sukurti jaukią ir šilto namų aplinką, kuri suteiks ne tik kalėdinę nuotaiką, bet ir daug nuostabių prisiminimų.

Praktiškos dovanos šeimai

Praktiškos dovanos šeimai

Kalėdos yra ne tik laikas dovanoti malonumus, bet ir proga padovanoti kažką praktiško ir naudingo. Ši skiltis skirta tiems, kurie ieško dovanų, kurios pravers kasdieninėje šeimos gyvenimo rutinoje. Toliau pateikiamos keletas idėjų:

 • Automobilio prietaisai: Jei šeimoje yra automobilis, tai gali būti puiki proga padovanoti įvairių prietaisų, kurie pravers kelionėse. Pavyzdžiui, automobilio stovėjimo jutikliai, telefonų laikikliai, lagaminų laikikliai, rankšluosčių laikikliai ir kt.
 • Knygos: Knygos yra puikus dovanų variantas, ypač jei jūsų artimieji mėgsta skaityti. Galite padovanoti gerųjų manierų vadovėlius, kulinarijos knygas, naujausius romanus ar psichologinius trilerius.
 • Elektroninės priemonės: Jei jūsų šeimos nariai mėgsta technologijas, gali būti puiki proga padovanoti įvairias elektronines priemones. Geros kokybės stalinius kompiuterius, planšetinius kompiuterius, ausines ar geros kokybės garso kolonėles tikrai įkvepia ir pravers kasdien.

Šios idėjos gali padėti surasti tinkamą dovaną Kalėdų šventei, kuri ne tik nudžiugins artimuosius, bet ir pravers kasdieniniame gyvenime. Nebijokite eksperimentuoti ir ieškoti dovanų, kurios būtų pritaikytos artimųjų poreikiams ir pomėgiams.

Dovanos šeimos sveikatai ir gerovei

Per Kalėdas norime, kad mūsų artimieji jaustųsi ne tik laimingi, bet ir sveiki. Todėl pasiruošėme šią skiltį, kuri padės rūpintis šeimos sveikata ir gerove.

SPORTUI IR LANKYMO VIETOS

Ar Jūsų šeima mėgsta aktyvias laisvalaikio pramogas ir sportą? Suteikite jiems galimybę užsiimti mėgstama veikla ir pagerinti savo fizinę būklę. Padovanokite dovanų korteles sporto ir poilsio centrams arba pirkskite aksesuarus lankymuisi į sporto klubą.

Gera Dovana Universalus dovanų pasirinkimas
Grand Spa Lietuva SPA procedūros visai šeimai
Hanza LT Raftingo kelionė šeimai

MAISTUI IR SVEIKATAI

Ar Jūsų šeima atkreipia dėmesį į mitybą ir sveiką gyvenimo būdą? Tada yra daug dovanų variantų, kurių galite pasirinkti. Šiandien rinkoje yra daug įvairių prekių, skirtų pagerinti sveikatą, tokių kaip sveikieji maisto produktai, apyrankės, sporto kilimėliai ir tt. Pasirinkite tokią dovaną, kuri padės Jūsų artimiesiems rūpintis savo sveikata.

 • Breketų Studija - Dantų tiesinimo konsultacija
 • Maisto Krautuvėlė - Sveikieji maisto produktai
 • GYM Pasifika - Sporto klubo dovanų kuponas

PSICHOLOGIJAI IR POILSIUI

Susikaupimas ir atsipalaidavimas yra svarbus kiekvienam žmogui, todėl pasirinkite dovaną, kuri padės Jūsų artimiesiems atsipalaiduoti nuo kasdienio streso ir rūpesčių.

"Sveiko gyvenimo namai" - dovanų kortelės poilsio ir atsipalaidavimo centrams

Arba padovanokite knygą apie pozityvų mąstymą arba praktikos, padedančios susikaupimui ir meditacijai.

 • Baltos knygos - knygos apie pozityvų mąstymą
 • Medioteka.lt - meditacijos įrašai

Rinkdamiesi puikią kūrybišką dovaną, kuri padės šeimos nariams rūpintis savo sveikata, bus gerai investuoti į Jūsų artimųjų ateitį.

Dovanos šeimos laisvalaikiui

Dovanos šeimos laisvalaikiui

Kalėdos yra puiki proga leisti laisvalaikį kartu su savo šeima. Norint praleisti kokybišką laiką su artimaisiais, svarbu turėti įdomius ir pramoginius atributus. Todėl šioje skiltyje rasite daug įvairių dovanų idėjų, skirtų pramogoms ir poilsio akimirkoms su artimaisiais.

Vandens pramogos

Šaltas laikas nėra priešas, kai turi tinkamą drabužių rinkinį ir puikią pramogą! Pirkite slidinėjimo batų nuoma visai šeimai ir leiskite savo artimiesiems išmėginti savo slidinėjimo įgūdžius. Jei slidinėjimas pernelyg ekstremalus, galite pasirinkti vandens parkų bilietus, kurie leis atsipalaiduoti ir pasimėgauti saulės spinduliais (net ir žiemą!).

Geležinkelio kelionės

Geležinkelio kelionė yra ne tik nuostabi pramoga, bet ir istorinė kelionė atgal į praeitį. Vienas iš geriausių būdų išvystyti Lietuvos kaimynystę ir grožėtis gamtos vaizdais. Pasirinkite savo kelionės maršrutą ir leiskite visai savo šeimai patirti nuostabiausias kelionės akimirkas.

Restoranų dovanų kuponai

Kodėl neužsukti į puikų restoraną ir mėgautis skaniu maistu? Restoranų dovanų kuponai yra puiki dovanų idėja, kuria padovanosite savo šeimai malonią patirtį ir skanią vakarienę. Tinkamas dovanų kiekis leis Jums atsisveikinti su streso keliantais virtuvės reikalavimais ir pasimėgauti nuostabiu vakaru su savo šeima.

Išvada

Esame įsitikinę, kad peržiūrėję mūsų gausybę dovanų idėjų, rasite tobulas Kalėdų dovanas savo šeimai. Pasirinkę geros kokybės dovaną, galite tikėtis džiugių ir jaukių švenčių su artimaisiais. Svarbu rasti tai, kas atitinka jų asmenybę ir pomėgius, ir suteikti jiems ypatingą akimirką per Kalėdas.

Taip pat primename, kad Kalėdos yra puiki proga leisti laisvalaikį kartu su šeima, todėl siūlome rinktis dovanas, kurios padės šiam laikui praleisti kokybiškai ir įdomiai. Būtinai rūpinkitės savo artimųjų gerove, todėl skirkite dėmesio ir dovanų idėjoms, kurios palaikys sveikatą ir gerovę.

Suteikite savo šeimai ypatingų akimirkų per šias šventes ir pasiruoškite suteikti jiems džiaugsmo ir laimės šiais Kalėdų metais!

FAQ

Kaip rasti tobulas Kalėdų dovanas savo šeimai?

Pasirinkę vieną iš mūsų plato asortimento, galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, ir džiaugtis šventėmis su artimaisiais.

Kur galiu rasti dovanų idėjas mažiausiems šeimos nariams?

Ši skiltis suteiks jums įkvėpimo. Raskite puikias dovanų idėjas vaikams ir kūdikiams, kurios įkvepia vaikų vaizduotę ir skatina kūrybiškumą.

Kokių dovanų idėjų rasite paaugliams ir jaunimui?

Šiame skyriuje rasite gausybę idejų, kaip nudžiuginti savo paauglių ir jaunimo šeimos narius. Būkite modernūs ir raskite dovanas, kurios atitiks jų pomėgius ir interesus.

Ką galėčiau padovanoti suaugusiems šeimos nariams?

Jei ieškote dovanų savo sutuoktiniui, tėvams ar kitam suaugusiam šeimos nariui, skiltyje rasite daug naudingų idėjų. Nustebsite, kokie pritaikomi ir asmeniniai gali būti Kalėdų dovanos šeimos suaugusiems.

Kokie yra puikios Kalėdų dekoracijų idėjos visai šeimai?

Kalėdų dekoracijos yra neatsiejama švenčių dalis. Šioje skiltyje sužinosite apie įvairias dekoro idėjas, skirtas visai šeimai.

Ką galėčiau padovanoti šeimos gyvenimo rutinai?

Jei norite padovanoti kažką praktiško ir naudingo, ši skiltis yra jums. Sužinokite apie dovanų idėjas, kurios pravers kasdieninėje šeimos gyvenimo rutinoje.

Kokių dovanų idėjų galiu rasti sveikatai ir gerovei?

Šioje skiltyje atraskite dovanų idėjas, kurios padės palaikyti šeimos sveikatą ir gerovę. Būkite iš anksto pasiruošę ateinantiems metams ir rūpinkitės savo artimųjų gerove.

Kokios yra pramogų ir poilsio dovanos seimai?

Ši skiltis suteiks įkvėpimo ir pasiūlys daug įdomių dovanų idėjų, skirtų pramogoms ir poilsio akimirkoms su artimaisiais.

Kaip rasti tobulas Kalėdų dovanas savo šeimai?

Per šią gausybę dovanų idėjų, tikime, rasite tobulas Kalėdų dovanas savo šeimai. Pasirinkę tinkamą dovaną, galėsite tikėtis džiugių ir jaukių švenčių su artimaisiais. Suraskite tai, kas atitinka jų asmenybę ir pomėgius, ir suteikite jiems ypatingą akimirką per Kalėdas.