Dovanų Idėjos Draugei

dovanu idejos draugei

Ar ieškote tobulos dovanos, kuri padarytų jūsų draugei ypatingą dieną? Tuomet esate tinkamoje vietoje! Mūsų puslapyje rasi didžiulį pasirinkimą unikalių ir prasmingų dovanų idėjų, kurios tikrai pradžiugins ir sudarys jūsų draugei neprilygstamą pojūtį. Pasirinkite iš mūsų siūlomų pasiūlymų ir parodykite jai, kiek ji jums reiškia.

Pagrindiniai aspektai:

 • Raskite puikias dovanų idėjas savo draugei
 • Siūlome originalias ir prasmingas dovanas
 • Padarykite ją laiminga su ypatinga dovana
 • Parodykite savo meilę ir dėkingumą
 • Rasite keletą įdomių kategorijų, kad būtų lengviau rasti tobulą dovą

Originalios dovanos draugei

Jeigu ieškote įspūdingos dovanos jūsų draugei, galime pasiūlyti keletą unikalių ir originalių pasirinkimų. Svarbiausia, kad dovaną pasirinktumėte atsižvelgdami į jos pomėgius ir charakterį, kad ji jaustumėtės ypatingai. Kelios idėjos, kaip ją pradžiuginti:

 • Rašiklis su jos vardu. Tai galiojantis klasika, bet visada aktuali. Su imituoto aukso rašikliu, ant kurio įrašytas jos vardas, tikrai sugulsite jos širdyse. Tai puikus pasirinkimas, jeigu jūsų draugė mėgsta rašyti ranka, o jūs mėgstate romantiką.
 • Fotosesija. Jeigu jūsų draugė nori jaustis gražia ir patrauklia, rekomenduojame jai padovanoti fotosesiją. Tai didelis pasirinkimas – nuo fotosesijų lauke iki profesionalių studijų. Tai puikus pasirinkimas, jeigu jūsų draugė mėgsta fotografuotis ar yra modelis.
 • Pasirinktinis drabužis ar aksesuaras. Jeigu jūsų draugė mėgsta madingus drabužius ar papuošalus, padarykite jai malonumą ir dovanojant jai pasirinktinį drabužį ar aksesuarą. Tai puikus pasirinkimas, jeigu jūsų draugė mėgsta madingus daiktus ar yra estetikos mėgėja.
 • Asmeninis kombinezonas. Jeigu jūsų draugė yra originali ir kūrybinga, jai gali patikti asmeninis kombinezonas su jos paveikslėliu ar užrašu. Tai puikus pasirinkimas, jeigu jūsų draugė mėgsta eksperimentuoti su savo stiliaus reprezentacija.

Iš šių pasirinkimų tikrai rasi savo dovaną savo draugei. Nepamirškite, kad svarbiausia, kad ji jaustųsi ypatinga, ir kad dovaną pasirinktumėte atsižvelgdami į jos norus ir pomėgius. Užtikrinu, kad bet kuriuo pasirinkimu ją pradžiuginsite ir padarysite ypatingą dieną.


Dovanos merginai

Jeigu ieškote puikios dovanų idėjos savo merginai, tai esate teisingame puslapyje. Pasirinkite iš mūsų pasiūlymų ir padarykite ją laimingą.

1. Graži krepšelė ar rankinė. Kiekviena mergina mėgsta norėtų turėti gražią rankinę ar krepšelę, kurioje galėtų nešioti savo daiktus. Pasirinkdami nuostabią rankinę, ne tik ją nudžiuginsite, bet ir elgęsis aplinkai draugiškai bei tvariai.

2. Kosmetikos rinkinys. Kiekviena mergina nori atrodyti ir jaustis gražiai, o kosmetikos rinkinys sužadins jos susidomėjimą. Galite pasirinkti prekinių ženklų kosmetiką ar pasigaminti savo rankomis natūralių produktų rinkinį.

3. Madingi aksesuarai. Aksesuarai gali pagyvinti kiekvieną drabužių derinį, o tai reiškia, kad jūsų draugė tikrai bus dėkinga už stilingą papuošalą. Galite pasirinkti auskarus, apyrankes, kaklo papuošalus ir pan.

4. Puikios kavos ar arbatos puodeliai. Jei jūsų draugė geria kavą ar arbatą, tada puikus dovanos pasirinkimas būtų išskirtinis ir kokybiškas kavos ar arbatos puodelis. Tai tikrai bus naudingu daiktu, kuris primins jūsų draugystę ir specialią dieną.

5. Motyvuojantis dienoraštis. Jei jūsų mergina mėgsta rašyti, tada dienoraštis gali būti fantastiška dovana. Pasirinkite dienoraštį, kuriame yra motyvuojančių citatų, arba tuščiavidurį dienoraštį, kuriame jūsų draugė galės rašyti savo mintis ir jausmus.


Gimtadienio dovanos draugei

Dar vienas jos gimtadienis arti – kaip laikas bega greitai! O galbūt tai yra jos jubiliejus, kurio džiaugsmą norėtumėt pasidalinti su drauge? Nesvarbu, kokia šventė jūsų laukia, svarbu rasti tinkamą dovaną, kad galėtumėte pažadinti jos šypsena.

Mes siūlome apsvarstyti kelias idejas ir taip padaryti ją laimingiausią tokio ypatingo šventės proga:

Dovana Kas rekomenduojama?
Unikali rankų darbo papuošalų kolekcija Vienas iš geriausių būdų parodyti savo meilę ir pripažinimą – padovanoti rankų darbo papuošalus, kuriuos pati pagamino. Tačiau jei neturite reikiamų įgūdžių ar laiko tokiai kūrybai, galite pasirinkti atitinkamos kolekcijos produktus. Jie išskirtinio dizaino, ypatingi ir tikrai pradžiugins jūsų draugę.
Karščiausių koncertų bilietas Galbūt jūsų draugė mėgsta muziką, bet niekada nebuvo tuo susidomėjusi pakankamai, kad nueitų į koncertą. Tada ši dovana galėtų būti tarsi staigmena. Pasirinkite bilietus į kokią nors jos mėgstamiausią grupę ar dainininką, ir jūsų draugė visam laikui prisimins šį gimtadienį.
Spa diena malonumams Niekas neturi reikiamų pinigų, kad galėtų nuolat leisti laiką gyvenime mėgstamais reikalais. Taigi, leiskite jai pabėgti nuo kasdienybės ir atsipalaiduoti spa centre. Ši dovana tikrai padarys ją laiminga, o gal net ir paskatins susimąstyti apie tolesnes gyvenimo prioritetus.
Asmeninis fotografas Visada smagu turėti gražių nuotraukų, kad prisimintumėte ypatingus momentus. Taigi, galite padovanoti asmeninio fotografo paslaugas, kuris padės jums padaryti gražias ir profesionales fotosesijas. Jūsų draugė bus patenkinta, matydama, kaip rūpinatės jos gyvenimine patirtimi.

Žinoma, tai yra tik kelios pavyzdinės idėjos, tačiau jūs gerai pažįstate savo draugę ir galite pasirinkti tai, kas jai patinka. Atminkite, kad svarbu parodyti, kad rūpinatės jūsų draugystėmis ir kad gerai pažįstate savo draugę, kad galėtumėte rasti tinkamą dovaną jos gimtadieniui.


Dovanos draugei su meile

Galbūt ieškote dovanos, kuri atspindėtų ir paryškintų jūsų meilę draugei. Šiame skyriuje rasite idėjų, kaip tai padaryti. Pasirinkite dovaną, kuri atspindės jūsų bendrąją istoriją ir jūsų jausmus.

1. Pasidalinti medžiagomis

Galbūt jūs ir draugė mėgstate gaminimą ar kitą kūrybą. Padarykite tai kartu! Norėdami jai parodyti savo meilę, pasirinkite kokią nors kūrybinę užduotį ir padarykite kažką, kas tikrai bus jums abiem svarbu.

2. Fotoknyga su jūsų nuotraukomis

Gal jau seniai nebežinote, kas jūs turite bendrų nuotraukų. Sukurkite fotoknygą su jūsų nuotraukomis, nuo pat pirmos dienos, kai susipažinote. Parodykite jai, kaip svarbi jūsų draugystė, ir kaip daug nuotraukų jau yra sukaupta!

3. Papuošalas su jūsų inicialais

Pasiūlykite savo draugei ypatingą papuošalą, kuriame bus jūsų inicialai. Tai ne tik madinga, bet ir labai simbolinė dovanos ideja. Ir jūsų draugė gaus papuošalą, kuris primins jai apie jūsų meilę.

4. Kokteilių vakarienė

Nusprendėte pasitikrinti kokteilių receptus? Ką gi, organizuokite kokteilių vakarienę! Galite pasidalinti receptais, išbandyti naujas gėrimų kūrybas ir vienas kito kompanijoje praleisti ypatingą vakarą. Būkite kūrybingi ir pasirinkite labai daug skirtingų kokteilių.

5. Svarbi žinutė

Jūsų žinia gali reikšti daugiau nei bet kokia dovana. Galite parašyti jai laišką, kuriame išreiškiate savo jausmus, arba tiesiog pasiųsti trumpą, bet ypatingą žinutę. Ji tikrai būs išties dėkinga, kad reiškiate jai savo meilę.

Romantiškos dovanos

Ar siekiate sužadinti romantiškumą? Šiame skyriuje rasite įspūdingų romantinių dovanų idėjų, kurios tikrai pradžiugins ir padarys jūsų santykį dar šiltesnį.

Dovana Aprašymas
Personalizuota apyrankė su jūsų vardais Parodykite savo meilę įrašydami jūsų abiejų vardus ant nuostabios apyrankės, kuri bus idealiai tinka jūsų draugei.
Romantinė vakarienė savo namuose Paruoškite savo draugei neįprastą vakarienę, kurią gali mėgautis šalia jūsų namuose. Užsakykite ypač skanius patiekalus ir sukūrę nepriekaištingą vakarienės atmosferą, darykite tai, ką gerai darote - leiskite jai jaustis ypatinga.
Vienintelis poilsis Leiskite jūsų draugei atsipalaiduoti ir atsikratyti kasdieninių rūpesčių su ypatinga masažo dovana. Užsakykite jai masažą ir salono procedūras, kad ji galėtų neišsigąsti darbo tvarkaraščio ir tiesiog mėgautis laisvu laiku.

Atsiminkite, jog romantinė dovana niekada neseniai. Pasidairykite ir ieškokite to, kas tikrai atspindi jūsų bendrąją istoriją ir jausmus. Rinkitės dovanas, kurios bus ne tik romantiškos, bet ir prasmingos jūsų draugei.

Gera dovana yra ne tik graži ir prabangi, bet ir prasminga. Dovanos su prasmės užuomina dažnai tampa ypatingomis ir brangiomis mūsų širdims. Jei siekiate padaryti savo draugei ypatingą dovaną, kurią ji visada prisimins, pasirinkite dovaną, kuri turi prasmės užuominą. Galite pasirinkti dovaną, kuri atspindi jūsų bendrąją istoriją arba yra susijusi su kokiu nors ypatingu įvykiu. Jums taip pat gali patikti idėjos, kuriomis galite pareikšti jūsų meilę ir pagarba draugei. Štai keletas idėjų:
 • Skrybėlė, ant kurios yra išrašyta miesto pavadinimas, kur draugė gimė arba augo
 • Personalizuotas kalendorius su nuotraukomis, kurios reprezentuoja jūsų bendras prisiminimus
 • Pergamentinis raižinys su meiles pilna citata
 • Knyga, kurioje yra jūsų abiejų istorija, parašyta jūsų pačių
 • Rankų darbo vaza, su jūsų įrašytomis meilės žinutėmis
 • Raktažodžiai, pagaminti iš medžio, kuriame yra jūsų ir draugės inicialai
 • Donaldaus kubas su jūsų įrašytomis žinutėmis ar nuotraukomis

Galite įdėti pasirinktą dovana į šiek tiek didesnę dėžutę ir pridėti žinutę su šiltu, asmeniniu žodžiu. Nepamirškite, kad dovana turi būti prasminga ir atskleisti jūsų jausmus draugei. Turite dėmesio dovanos su prasmės užuomina!

 

Dovanos, kurios privers nusišypsoti

Jūsų draugė tikrai nusipelno šypsenos, todėl čia rasi pasiūlymų, kurie tikrai pradžiugins ir privers ją šypsotis. Ar ji mėgsta žaidimus? Pareikalaukite, kad draugai ją sudrausmintų pelės žaidime...arba siūlykite pamėginti naują žaidimą, kuris tikrai sukels daug smagių akimirkų. Ar ji yra linksmoji? Padovanokite kaukę ar šalmą su vidiniu siūbumi, kuris tikrai išprovokuos juoką. O gal ji mėgsta kažką saldaus? Padarykite jai saldainių dėžutę, kurią galės smagiai susestyti su savo draugais.


Dovanos, kurios atspindi jūsų draugystę

Jūsų draugystė yra ypatinga, tad tikrai norite padovanoti jai kažką ypatingo. Šiuo metu mes parengėme keletą unikalių ir prasmingų dovanų idėjų, kurios atspindi jūsų draugystę ir artimą ryšį:

Dovana Aprašymas
Pažintinis bilietas Galbūt jūsų draugystė prasidėjo keliavimo metu? Padovanokite bilietą į vietą, kur jūs pirmą kartą pamatėte vienas kitą, ir vėl išgyvenkite tą akimirką kartu!
Fotoknyga Sukurkite specialią fotoknygą, kurioje būtų atspindėta jūsų bendra kelionė ar kitos ypatingos akimirkos. Tai puikus būdas prisiminti jūsų bendrą praeitį ir sukurti dar daugiau nuostabų prisiminimų ateityje.
Asmeniškas dėvėti daiktai Galbūt jums reikalingi pagalbininkai treniruotėse? Ar yra specialus sportinis renginys, kuriam jūsų draugei reikia ypač patogaus aprangos? Padovanokite jai asmeniškai pritaikytą ir su jūsų pavardėmis užrašytą aprangą.

Tai tik kelios idėjos, kurių galima pasirinkti padovanoti savo draugystei. Svarbiausia, kad dovana atspindėtų jūsų ypatingą ryšį ir būtų prasminga jūsų abiem.


Dovana draugei: tikrai reikalingas ritualas

Rasti tobulą dovą draugei gali būti gana sunku, ypač jeigu norite parodyti jai, kiek jums rūpi ir kaip ją vertinate. Dovanų rinkinys, kuris tinka kitiems, gali būti ne visada tinkamu pasirinkimu.

Šiame straipsnyje pateikiamos daugybės unikalių dovanų idėjų, kurios gali būti puiki dovana jūsų draugei. Kai kurie pasirinkimai gali būti labiau tinkami gimtadieniams, o kiti - kaip romantiškų gestų dalis, bet visi jie yra skirti parodyti jūsų meilę draugei ir padaryti jos dieną ypatinga.

Iš šių daugybės dovanų idėjų tikrai rasite tai, ko jums reikia. Pasirinkite iš daugybės kategorijų ir parodykite jai, kiek ji jums reiškia. Padarykite ją laimingą, pasirinkdami iš įvairių unikalių ir prasmingų dovanų.

DUK

Kokia yra pristatymo kaina?

Pristatymo kaina priklauso nuo įsigyto produkto dydžio ir svorio. Pristatymo kainos pradedamos nuo 2.99 EUR.

Kaip greitai gausiu savo užsakymą?

Užsakymo pristatymo laikas priklauso nuo pasirinktos pristatymo paslaugos. Dauguma užsakymų yra pristatomi per 1-3 darbo dienas.

Ar galima grąžinti ar keisti prekes?

Taip, jei prekė nepatenkina jūsų lūkesčių, ji gali būti grąžinta ar pakeista per 14 dienų nuo jos gavimo. Būtina laikytis prekių grąžinimo taisyklių.

Ar galima atlikti užsakymą telefonu?

Taip, galite atlikti užsakymą telefonu mūsų klientų aptarnavimo numeriu +37012345678.

Kokie yra mokėjimo būdai?

Priimame mokėjimus banko pavedimu, grynaisiais pinigais pristatymo metu, taip pat galite naudotis PayPal sistema.

Ko galiu tikėtis, jei prekė nepasiekia mano lūkesčių?

Jei prekė nepasiekia jūsų lūkesčių, mes stengsimės ją pakeisti arba grąžinti jums pinigus. Kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą ir mes rūpinsimės jūsų problema.